GTA 3

GTA 3

GTA 3 indir, GTA 3 (Grand Theft Auto 3) açık dünya oyununda Liberty City şehrinde aksiyon ve macera oyunudur. GTA 3 ücretsiz ve...

GTA 3 indir, GTA 3 (Grand Theft Auto 3) açık dünya oyununda Liberty City şehrinde aksiyon ve macera oyunudur. GTA 3 ücretsiz ve Türkçe indir oyna.

GTA 3 indir, Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA (Grand Theft Auto) serisinin 3 versiyonudur. GTA 3 Türkçe ve ücretsiz indirip aksiyon ve macera oyunu açık dünya tarzı oyunları arasında bir dönüm noktası olmayı başarmıştır. Android, iOS ve Windows Pc cihazlarında oyunu oynayabilirsiniz.

Oyundaki kahramanımız Claude, Liberty City adlı şehirde suç ve karmaşa dolu bir hayat içerisinde mücadele vermektedir. Ancak kahramanımızın sevgilisi ihanet edip Claude’yi vurarak hayatının yanlışını yapıyor. GTA 3 ücretsiz oyunu Liberty City şehrinin yer altı dünyasını anlatan bir senaryo ile karşımıza çıkmaktadır.

GTA 3 Türkçe oyununda Claude sevgilisi tarafından vurulduktan sonra herşeye en baştan başlamak zorunda kalıyor. Polise yakayı vermiş olsada hapishaneye götürülürken kaçmayı başarmaktadır. Herşeye sıfırdan başlayan kahramanımız yer altı dünyasında birçok işe imza atarak adını büyük mafyalara duyurmayı başarmıştır.

Grand Theft Auto 3 oyununda görevleri yaparken arabaları çalarak açık dünyada serbest bir şekilde geziyoruz. Android apk olarak indirebilir veya Apple Store mağazasından iOS iPhone cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. adamatore

    GTA 3 oyununu ücretsiz indirdim bilgisayarıma harika bir oyun resmen nostaljilik oyun linki çalışıyor arkadaşlar indirebilirsiniz.