GTA San Andreas Crazy Trainer +151
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGTA Mods
  • Dilİngilizce
  • Boyut349 KB
  • Versiyon1.0
GTA San Andreas Crazy Trainer +151

GTA San Andreas Crazy Trainer +151

GTA Sa Crazy Trainer +151 indir, Grand Theft Auto San Andreas oyunundaki tüm yamaları aktif hale getiren yamayı ücretsiz download edebilirsiniz. Türkçe +151...

GTA Sa Crazy Trainer +151 indir, Grand Theft Auto San Andreas oyunundaki tüm yamaları aktif hale getiren yamayı ücretsiz download edebilirsiniz. Türkçe +151 ve 350 San Andreas modu sayesinde oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Yamayı aktif ettiğinizde sınırsız güç, para, silah, arabalar ve oyunda bulanan birçok şeyin sahibi olabiliyorsunuz. GTA Sa Crazy Trainer +151 modunda ayrıca garaj editörü ve teleport özellikleride yer almaktadır. Oyunu daha keyifli hale getirmek ve sınırsız paranın sahibi olabilmek için gönül rahatlığıyla indir yapabilirsiniz.

San Andreas Modu, kurulumunu sorunsuz yapabilmek ve aktif şekilde çalışabilmesi için indirdiğiniz arşiv klasörü içerisinde yer alan gta-sa crazy trainer.exe dosyasını çalıştırın. Oyunun kurulu olduğu dizine kurulumu yapmanız gerekiyor aksi taktirde sorun çıkabilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
  1. yusa12

    GTA San Andreas Crazy Trainer +151 yaması çalışıyor arkadaşlar ben indirdim yamayı entegre ettim oyunu oynayabiliyorum herkese tavsiye ederim GTA San Andreas oyununu hileli oynamak isteyenler için güzel bir yama indirin laaann