Mini Militia Doodle Army 2
Mini Militia Doodle Army 2

Mini Militia Doodle Army 2

Mini Militia Doodle Army 2 APK indir, aynı anda 6 oyuncuya karşı online oynanabilen Mini Militia Doodle Army 2 Android oyunu bir aksiyon...

Mini Militia Doodle Army 2 APK indir, aynı anda 6 oyuncuya karşı online oynanabilen Mini Militia Doodle Army 2 Android oyunu bir aksiyon savaş oyunudur.

Mini Militia – Doodle Army 2, Android işletim sistemli cihazlara uyumlu bir aksiyon oyunudur. Dünyada yaklaşık 3 milyon kişi tarafından oynanmakta olan bu aksiyon savaş oyunu askerliğe ilgi duyanların ilgisini çekecektir.

Mini Militia – Doodle Army 2 Oyun Özellikleri

2D grafikleri ile ön plana çıkan oyun, basit grafiklerine rağmen son derece eğlencelidir. Özellikle mini oyunları sevenlere hitap edecek olan Mini Militia – Doodle Army 2 oyununu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla birlikte oynayarak eğlencenin dozunu katlayabilirsiniz.

Mini Militia- Doodle Army 2 oyununda takımlar en fazla 6 kişiden oluşabilmektedir. Oyuna başlarken karakterlerinizi ve silahlarınızı seçmeniz mümkündür. Unutmayın ki yalnızca becerilerinizle rakiplerinizi alt etmeniz mümkün olmayabilir. Teçhizatlarını da en az yetenekleriniz kadar önemlidir.

20 harita ile farklı mekanlarda oynayabileceğiniz oyunu internet olmadığınızda hayatta kalma modu ile oynamanız mümkündür.

Mini Militia – Doodle Army 2 Android APK indir

İsviçreli Miniclip oyun şirketi tarafından geliştirilen Mini Militia – Doodle Army 2 APK Android mobil oyunu cihazınızda 43 MB gibi az bir alan kaplamaktadır. Bu sayede hem cihazınızda gereksiz yer işgal etmemiş olur hem de telefon ya da tabletinizin kasmasına neden olmaz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *