Race Master 3D – Araba Yarışı indir
Race Master 3D – Araba Yarışı indir

Race Master 3D – Araba Yarışı indir

Race Master 3D – Araba Yarışı APK indir, harika çılgın arabalar ile yarışın, eğlenin ve hız yap. Hızlı ve öfkeli harika arabalar aksiyonlu...

Race Master 3D – Araba Yarışı APK indir, harika çılgın arabalar ile yarışın, eğlenin ve hız yap. Hızlı ve öfkeli harika arabalar aksiyonlu araba yarışları.

Race Master 3D – Araba Yarışı APK Android oyunu eğlenceli bir araba yarışı oyunudur. Süper hızlı, heyecan ve drama dolu yarışlarda rakiplerinizi pistten çıkartmaya çalışın. Çılgınca arabalar ile sezgisel oyun kontrolleri ile araba yarışının keyfini yaşayın.

Race Master 3D – Araba Yarışı APK indir ve Oyunu Nasıl Oynanır?

Race Master 3D – Araba Yarışı APK Android oyununu Android telefon ve tabletlerinize 164 MB dosya boyutuna sahip olan ücretsiz en son sürümünü indirebilirsiniz. Araba yarışı oyunu baş döndürücü hızda yarışarak rakiplerinizi yenmeniz isteniyor. Karşınıza çıkan çeşitli engelleri takılmadan ilerleyin. 33 seviye ve 8 farklı boss sürüşlerinde hız tutkunları oldukça keyif alacaklar.

Race Master 3D – Araba Yarışı oyunu, tüm dünyada yarışların gerçekleştiği, 14 farklı neo aydınlatma ve birbirinden farklı özel tasarımlı yarış arabaları yer almaktadır. Fazlasıyla dikkat çeken arka plan görseller, 7 farklı yarış pisti ve parkur özellikleri vardır. Race Master 3D oyunu gerçekci araba sesleri ve grafikleri ile yarış severleri büyülemektedir. Çarpışma efektleri ve ani fren sesleri içinizi titretecektir.

Race Master 3D – Araba Yarışı Oyun Özellikleri

  • Oynaması kolay ve ücretsiz yarış oyunu.
  • Kaliteli ses efektleri, grafikler ve gerçekci sürüş.
  • Online yarışlarda oynayabilme modu.
  • 14 farklı neon aydınlatmalı rampalar.
  • 7 farklı yarış pisti.
  • Araç özelleştirme ve modifiye.
  • 15 farklı boya seçeneği.

Race Master 3D Android indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *