Roof Rails

Roof Rails

Android Roof Rails Oyunu APK indir, rayları kaydırıp bir sonraki çatıya atlama oyunu olan Roof Rails internetsiz oynanabilen ücretsiz aksiyon dolu VOODOO oyunu indirin. Roof...

Android Roof Rails Oyunu APK indir, rayları kaydırıp bir sonraki çatıya atlama oyunu olan Roof Rails internetsiz oynanabilen ücretsiz aksiyon dolu VOODOO oyunu indirin.

Roof Rails, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz keyifli bir Android oyunudur. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde oynayabileceğiniz oyun dünyada 50 milyonun üzerinde indirilmeye sahiptir. 131 MB boş yere sahip olduğunuz takdirde yükleyebileceğiniz oyun için Android sürümünüzün en az 7 olması gerekmektedir.

Roof Rails Koşu Atlama Oyunu

Fransız oyun geliştiricilerin ürettiği Roof Rails ücretsiz olarak yüklenebilmektedir. Yalnızca Roof Rails APK dosyasını indirmeniz ve kurulumu tamamlamanız yeterli olacaktır. Roof Rails Android Oyunda daha hızlı gelişebilmek içinse faydalanabileceğiniz çeşitli güçlendiriciler mevcuttur.

Oyundaki amacınız karşınıza çıkacak direkleri yakalamak ve sizden istenen yere götürmektir. Tarafınıza verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamladığınızda bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. Çatıdan atlama oyunu kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kolaylıkla kendinizi geliştirmeniz mümkündür.

Yalnızca dokunmatik ekran üzerinden oyunu kolaylıkla oynayabilirsiniz. Ekranın sağ üstünde yer alan bilgi kutucuğu sayesinde oyunla ilgili yönlendirmeleri kolaylıkla öğrenmeniz mümkündür. Roof Rails oyununun en güzel yanı ise internetsiz de oynanabiliyor olmasıdır. Bu sayede nerede olduğunuzun hiçbir önemi olmaksızın oyunu oynayabilmeniz mümkündür. Ayrıca dilerseniz ücretli satın almalardan da faydalanabilirsiniz.

Roof Rails Android APK indir

Karşınıza çıkan direkleri yakalayıp bir sonraki çatıya atlayarak ilerlediğiniz oyunda bir çok seviye ve bölüm bulunmaktadır. Roof Rails oyunu APK Android telefon ve tabletlere indirip çatıdan atlama oyununu keyifle oynayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *