Bedava Program Oyun indir yukle

Rules of Survival

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 5)
Loading...
Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 616 MB
Üretici : NetEase Games
Güncelleme : 10 ay önce
İşletim Sistemi : Android / iOS / Windows

Rules of Survival, android apk indir ve iOS için online aksiyon oyunu PC bilgisayar üzerinde de Rules of Survival oyununu qr code ile oynayabilirsiniz. Gerçek oyuncularla adada geçen aksiyon dolu hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Playerunknown’s Battlegrounds pc bilgisayarda oynayadığımız oyunun mobil kopyası diyebiliriz. Oyunda hayal edemeyeceğiniz kadar aksiyon ve beyninize yer edecek muhteşem sahneler yer alıyor. Eğer oyunun lisanslı apk sürümünü satın alıp oynadıysanız hiç zorlanmadan oynayabileceksiniz.

Rules of Survival oyunu adada yalnız kaldığınız ve diğer oyunculardan önce besin ve kendinizi korumak için silahları bulmaya çalıştığınız için hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir. Android ve iOS cihazlarda sizleri son derece sürükleyici bir senaryosuyla oyunun bağımlısı olabilirsiniz.

Aksiyonu ve heyecanı damarlarınıza kadar hissetmenize neden olan online oyuncularla gerçekci bir mücadele ortamında kendinizi bulabilirsiniz. Rules of Survival pc veya mutlaka telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oyunu oynamaya başlamanızı tavsiye ediyoruz. Gün içerisinde canı sıkılan ve kendine adada geçen aksiyon dolu hayatta kalma mücadelesi vereceği oyun türleri arayanlar mutlaka bakmalarını tavsiye ediyoruz.


Benzer Programlar

  1. Critical Ops

Popüler Android Strateji Oyunları Dosyaları

indir zip
>Yorum Yaz