Truckers of Europe 3 Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciWanda Software
  • DilTürkçe
  • Boyut307M
  • Versiyon3.0.35.1
Truckers of Europe 3 Apk indir

Truckers of Europe 3 Apk indir

Truckers of Europe 3 APK indir, Android tek oyunculu gerçekci tır simülasyonu oyunudur. Truckers of Europe 3 yük taşıyın ve seyahet ederek para kazanın. Truckers...

Truckers of Europe 3 APK indir, Android tek oyunculu gerçekci tır simülasyonu oyunudur. Truckers of Europe 3 yük taşıyın ve seyahet ederek para kazanın.

Truckers of Europe 3 APK, Android şehirler arası yük taşıma oyununda gerçekci tırlarla oynuyorsunuz. Avrupa’dan birçok şehirin bulunduğu oyunda yeni yerler keşfedebilirsiniz.

Oyun Özellikler

Gerçekci tur fiziği ile sürüş deneyimi sunmaktadır. 25 farklı şasi konfigürasyonu arasında dilediğiniz alarak yola çıkabilirsiniz. Kendi tırınızı özelleştirme yaparak optimizasyonlar yapabilirsiniz. Truckers of Europe 3 APK Android tır simülasyonu oyunu içerisinde gerçekci motor sesleride yer almaktadır. Gece ve gündüz döngüsü ile gerçekci hava koşullarını görebilirsiniz.

Tır simülasyonu oyunu kolay kontrolleriyle basitçe oynanabilmektedir. Kontrolleri direksiyon, butonlar, eğme veya dokunmatik olarak ayarlayabilirsiniz. HD grafik kalitesi ve optimizasyonlarıyla ağır yükler taşıyabilirsiniz. 7 farklı kamyon seçeneği arasında dilediğiniz alabilirsiniz.

Truckers of Europe 3 APK indirin

Gerçekci tır fiziklerine sahip olan oyunda Avrupa kamyonları yer almaktadır. Truckers of Europe 3 APK Android dosyasını Android telefon ve tabletlerinize indirvip.com sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *