Wish Local for Partner Stores Apk indir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciWish Inc.
  • Dilingilizce
  • Boyut71.8 MB
  • Versiyon2.5.0
Wish Local for Partner Stores Apk indir

Wish Local for Partner Stores Apk indir

Wish Local for Partner Stores APK indir, Wish’in ortak satıcılar için bir hizmetidir. Bu hizmet, perakende mağazalarına, Wish alışveriş uygulaması üzerinden satılan ürünleri...

Wish Local for Partner Stores APK indir, Wish’in ortak satıcılar için bir hizmetidir. Bu hizmet, perakende mağazalarına, Wish alışveriş uygulaması üzerinden satılan ürünleri müşterilerine teslim etme imkanı sağlar.

Wish Local for Partner Stores APK indir uygulaması, perakende satıcılarına uygulama üzerinden sipariş alarak, müşteri tarafından seçilen ürünlerin perakende mağazalardan teslim alınmasını sağlar. Daha sonra, perakende mağazaları, müşterilere ürünleri teslim ederler. Bu hizmet, müşterilerin ürünleri daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde alabilmelerini sağlar.

Ayrıca, Wish Local for Partner Stores APK Android uygulaması, perakende mağazalarına da fayda sağlar. Bu hizmet sayesinde, mağazalar daha fazla müşteriye ulaşabilir ve satışlarını artırabilirler. Ayrıca, Wish’in güvenilir ödeme sistemleri sayesinde, mağazalar ödemelerini de sorunsuz bir şekilde alabilirler.

Wish Local for Partner Stores uygulaması, Wish APK mobil alışveriş uygulaması üzerinden ürün satışı yapan mağazalar için oldukça faydalı bir hizmettir. Bu sayede, perakende satıcıları daha fazla müşteriye ulaşabilir ve satışlarını artırabilirler.

Wish Apk indir

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *