Zombie Farmer
  • Ücretsiz
  • Geliştiriciardanele Studio
  • Dilİngilizce
  • Versiyon1.0

Zombie Farmer

Android işletim sistemli cihazlar için tasarlanmış bir zombi oyunu olan Zombie Farmer, ücretsiz ve eğlenceli bir oyundur. Diğer zombi oyunlarının içeriğinden farklı bir...

Android işletim sistemli cihazlar için tasarlanmış bir zombi oyunu olan Zombie Farmer, ücretsiz ve eğlenceli bir oyundur. Diğer zombi oyunlarının içeriğinden farklı bir konsepte sahip olan oyunda, zombi çiftçi karakteri yerine geçilmektedir. Yön tuşları ile oynanan oyunda sürekli aktif olmak ve çiftliğin karmaşık durumunu düzeltmek için uğraşmak gerekmektedir.

Zombie Farmer Nasıl Oynanır?

Android ve ios platformlar için uygun nitelikte olan zombi oyununu Google Play aracılığı ile telefon ya da tablete indirerek hemen oynamaya başlamak mümkündür.  Alışılan zombi oyunlarından konusu biraz farklı olan mobil oyunda ana karakterin başlıca amacı iyi bir çiftçi zombi olmaya çalışmaktır. Bunun için kirlenmiş kümes ve bahçeleri temizlemek oyundaki temel görevlerden biridir. Oyun içindeki bu görevleri tamamladıkça bir sonraki aşamaya geçilmektedir.

Zombie Farmer Ücretli Mi?

Mobil oyun tutkunları için tamamen ücretsiz olan Zombie Farmer, zombi oyun kategorisindeki alternatifleri tercih edenler için keyifli ve eğlenceli oyunlardan biridir. Oyun içindeki mekanlarda bulunan altınları toplayarak bir sonraki seviyeye geçmek ve çeşitli görevleri tamamlamak her yaştaki çocuğun ve hatta yetişkinlerin bile severek oynayabilecekleri bir oyun niteliğindedir. Kaliteli görselliği ile daha önce sıkça oynanan flaş oyunları hatırlatan tasarımı, oyun severlerin sıkılmadan oynayabilecekleri bir oyuna sahip olmalarını sağlamaktadır. Şimdilik sadece android ve ios platformlarda bulunan oyunun ilerleyen zamanlarda diğer platformlar için versiyonlarının olup olmayacağı da oyun severlerin merak ettikleri arasındadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *